תיקון דלתותנכון, כשקוראים בפעם הראשונה את הביטוי תיקון דלתות 24 שעות הוא נראה מעט משונה. למה שמישהו יצטרך שירות של תיקון דלת 24 שעות ביממה? ובכן, אם תאמצו קצת יותר את הראש תבינו שלפעמים תקלות מתרחשות בשעות הכי פחות נוחות וברגעים הכי פחות נוחים בחיים שלנו. תקלות או בעיות בדלתות לעתים מתרחשות דווקא כשהשעה שלוש לפנות בוקר, דווקא כשאתם רצוצים ועייפים ומתים להיכנס למיטה ודווקא כשמחר יש יום עבודה.

אז מה קורה כשאתם עומדים מחוץ לדלת הכניסה לבית שלכם לפנות בוקר ומנסים לפתוח את הדלת והיא מסרבת לשתף פעולה? ובכן, מה שקורה זה שאתם מרימים את הטלפון ומתחילים לחפש מנעולן שמספק שירותי תיקון דלתות 24 שעות ביממה. ואתם רוצים לגלות את האמת הפשוטה? לו הייתם דואגים להחזיק במספר טלפן של איש מקצוע מהתחום בהישג יד מבעוד מועד, השעות הבאות היו יכולות להראות לגמרי אחרת.

תיקון דלתות 24 שעות

באופן עקרוני שירות של תיקון דלתות מספק כמעט כל מנעולן באשר הוא וגם בזמינות מסביב לשעון, אבל השאלה היא תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אליכם הביתה וחשוב מכך – האם הוא מגיע אליכם הביתה בכלל? כיום פועלים אלפי מנעולנים ברחבי הארץ וכולם מפרסמים את עצמם באגרסיביות בגוגל. אי לכך, כאשר אתם עומדים מחוץ לדלת ומחפשים מנעולן, לעתים זה יכול לקחת לכם אפילו שעה שלמה לאתר מישהו שיכול להגיע אליכם מתוך מבול התוצאות.

בנוסף, בדיוק כמו שלא תבחרו שיפוצניק באקראי, כך גם עדיף שלא לבחור מנעולן באקראי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאתם לא יודעים אף פעם את מי אתם מכניסים לביתכם וכמובן כיוון שחשוב לערוך סקר שוק והשוואת מחירים רצינית תמיד לפני שמזמינים איש מקצוע.

אז מה עושים? נזכרים בזמן

מן הסתם אם נאלצתם להזמין שירות של תיקון דלתות 24 שעות, זה אומר שאתם מעוניינים להיכנס הביתה עכשיו. אתם לחוצים, ממהרים ועייפים ואין שום סיכוי שאתם יכולים לחכות או לבצע סקר שוק. אי לכך, ההמלצה שלנו אליכם היא להחזיק טלפון של מנעולן מומחה, איכותי ומקצועי בהישג יד בכל עת.

תיקון דלתות

אנו ב"אייל מנעולים" מעניקים מגוון שירותים בתחום תיקון דלתות: תיקון דלתות מעץ, תיקון דלתות רב בריח, תיקון דלתות פלדלת, תיקון דלתות שריונית חסם, תיקון דלתות רשפים ועוד… אנו ב"אייל מנעולים" מעניקים שירות מקצועיות ואמינות ללא תחרות שירות אדיב ואישי. בכל שאלה או בעיה בתחום ניתן לפנות עבור תיקון דלתות 24 שעות ל-050-9993492 ותקבלו מענה מיידי ומהיר! בנוסף אנו מבצעים החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות.

תיקון דלתות פלדלת

לפני למעלה מארבעה עשורים הוקמה חברת רב בריח, יצרנית דלתות פלדלת שהפכו לשם נרדף לבטיחות ולאיכות. אין ספק שדלת הפלדה המפורסמת שמצוידת במנגנון נעילה שנחשב לאיכותי בצורה בלתי רגילה היא מוצר משובח ואמין. עם זאת, כל מוצר באשר הוא ובמיוחד מוצר מורכב כל כך כמו המנעול המסוים של דלתות הפלדלת, נוטה להתקלקל. אי לכך, אחת לכמה שנים נדרש תיקון דלתות פלדלת.

מקרים נוספים בהם נדרש תיקון דלת פלדת מתרחשים לאחר ניסיונות פריצה מוצלחים יותר או פחות. צירי הדלת כמעט אף פעם לא צריכים תיקון. הרכיב העיקרי שדורש תיקון הוא מנגנון הנעילה הפנימי או הבריח הפנימי העליון שלעתים נשחק או מתעוות כאשר מנסים לפתוח את הדלת בחוזקה בזמן שהבריח הפנימי נעול.

תיקון פלדלת 24, רק עם מקצוענים

בניגוד לסוגים אחרים של תיקונים שדיירים רבים מסוגלים לבצע בעצמם בקלות יחסית, דווקא תיקון דלתות פלדלת נחשב לתיקון מורכב יחסית, כזה שמצריך התערבות של איש מקצוע. מעבר לכך שמדובר על ציוד יחסית יקר ונדיר שלא ניתן למצוא בכל בית, מדובר על מנגנון מורכב ועדין שכל טיפול לא נכון או לא מתאים בו עלול לסכן את ביטחון יושבי הבית והרכוש שמאוכסן בו. חשוב להבין כי דווקא בתחום הביטחון הביתי, לא מקובל בשום צורה לחסוך.

אבל שניה לפני אתם מזמינים מנעולן מורשה כדי שיתקן לכם את הרכיב המקולקל, כדאי לבדוק אם עדיין יש לכם אחריות על הדלת מחברת רב בריח. במידה והאחריות פגה, מומלץ תמיד לוודא עם המנעולן אתו יצרתם קשר שהוא אכן מוסמך לעודה ומסוגל להתמודד עם המנגנון של דלת פלדלת. מלבד זאת, ישנם עוד כמה דברים שכדאי לברר עם כל מנעולן.

השאלות החשובות

כל מנעולן צריך להחזיק לא רק בתעודה שמעידה כי סיים קורס מנעולנים בהצלחה אלא אישור ממשטרת ישראל כי הוא רשאי לעסוק בתחום. בנוסף, לפני שתבחרו באיש המקצוע שלכם שמספק שירותים של תיקון דלתות פלדלת, מומלץ לוודא כי הוא מספק שירות 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע וכי הוא מתחייב להגיע תוך גג חצי שעה מרגע הקריאה. בהצלחה.

בין היתר תמצאו אצלנו:

תיקון דלתות רב בריח

 

אזורי הפעילות שלנו:

תיקון דלתות ביפו

תיקון דלתות בכפר סבא

תיקון דלתות במרכז

תיקון דלתות בנס ציונה

תיקון דלתות בסביון

תיקון דלתות בפתח תקווה

תיקון דלתות בשוהם

תיקון דלתות ברחובות

תיקון דלתות בקרית אונו

תיקון דלתות בראשון לציון

תיקון דלתות ברמת גן

תיקון דלתות ברמת השרון

תיקון דלתות ברעננה