פורץ 24 שעותפורץ 24 שעות אייל מנעולן

קודם כל תנו לנו להגיד לכם דבר אחד. פורץ שלא מספק שירותי פריצה מסביב לשעון הוא לא באמת פורץ. כל העניין הוא לספק שירותים מסביב לשעון כיוון שאף פעם אין לדעת מתי הלקוחות שלך ייתקעו מחוץ לדירה שלהם. אי לכך פורץ 24 שעות הוא שם נרדף למנעולן פורץ. השאלה היא מתי מתקשרים לפורץ בכלל? בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא מתקשרים אליו רק כשנתקעים מחוץ לדירה למשל.

פורץ מסוגל לבצע מגוון רחב מאוד של עבודות שאינן בהכרח פריצה של מנעולים. בין היתר מדובר על תיקון דלתות, החלפת מנעול, שכפול מפתחות, התאמת מפתחות לאחר אובדן וכיו"ב. עם זאת, זמינות מלאה מסביב לשעון אינה הפרמטר החשוב ביותר בפורץ אלא הבסיסי ביותר. ישנם לא מעט פרמטרים שמבדילים את רמות המקצועיות בין הפורצים.

פורץ 24 שעות איכותי ומקצועי

אז הסכמנו על כך כי פורץ 24 שעות זמין בכל שעה שהיא, אבל השאלה היא לא באילו שעות הוא זמין, אלא כמה שעות לוקח לו להגיע למקום הקריאה מרגע שפנו אליו. כתבנו את המילה שעות אבל במונחים של פורץ דלתות עדיף לכתוב את המילה דקות. וחשבו על כך, האם כשאתם תקועים מחוץ לבית בשעה שלוש לפנות בוקר יש לכם סבלנות להמתין לפורץ במשך יותר מחצי שעה? רוב הסיכויים שהתשובה היא לא.

מה עוד חשוב לחפש בפורץ איכותי?

מעלות נוספות שיש לחפש בכל פורץ 24 שעות שראוי להמלצות שלכם הן שליטה במגוון רחב של טכניקות פריצה והיכרות עם מנגנוני הנעילה המודרניים. בשנים האחרונות תחום המנעולים עבר שינוי רציני מאוד. המנגנונים הלכו והשתכללו בקצב כל כך מהיר עד שלא מעט אנשי מקצוע בתחום פשוט לא יודעים להתמודד איתם. במידה ומותקנת אצלכם בבית מערכת נעילה שמופעלת בחשמל (זיהוי קול, טביעת אצבע), דאגו לברר עם המנעולן הוא פורץ בתים שאכן יודע לפרוץ אותה.

כמו כן, מלבד מקצועיות, גביית מחירים צנועים והגיוניים, זמינות מלאה וזמני הגעה קצרים, אף פעם לא הזיק לאף איש מקצוע להיות גם אדם נעים, חייכן וכזה שלוקח אחריות במידה וישנן תקלות.

פורץפורץ – הצוות שלנו

פורץ תזמינו אם נתקעתם מול מנעול עקשן או דלת סרבנית שלא נפתחת ואפילו אם שכחתם את הקוד שפותח את הכספת אל דאגה אתם במקום המתאים. אנחנו ב"אייל מנעולים" מספקים שרות של פורץ מנעולים מקצועי אשר מגיע עד אליכם ויחלץ אתכם מן המצב הלא נעים. פורץ הוא בעצם איש מקצוע אשר הוסמך ויודע לפרוץ את כל סוגי המנעולים, הדלתות והכספות שמסרבות להיפתח כל פורץ שעובד בחברתינו עובר בדיקה שאין בעברו רישום פלילי.

כל העובדים אצלינו הם בעלי וותק של שנים רבות ובעלי ניסיון עתיר שנים בתחום המנעולנות. פורץ אשר מצליח להתגבר על המנעול הסרבן ואו הדלת העיקשת בתוך כמה דקות , נחשב לבעל מקצוע איכותי. פורץ אשר מתמהמה עם המנעול ולוקח לו הרבה זמן להתגבר על המנעול איננו נחשב לפורץ מקצועי.

פורץ צריך להשקיע בעבודתו הרבה דייקנות מכיוון שיש כמה דרכים לפרוץ מנעול ולא על ידי שבירה, אלא גם באמצעות קידוח עמוק אשר דרכו ניתן לבטל את הפינים שמחזיקים את המנעול ובעצם לגרום לתנועת הסיבוב של המפתח בכדי לגרום למנעול להיפתח. עוד אפשרות היא באמצעות מפתח מאסטר ניתן לבצע פריצה נקייה ולא לכל מי שמתהדר בשם פורץ ישנם את מפתחות המאסטרים המיוחדים.

הרבה אנשים נוטים לחשוש כאשר הם שומעים את השם פורץ כי בראשם הם מדמיינים איש לבוש כולו בשחור עם גרביון שמכסה את הפנים שלא יכולו לזהותו ואותו פורץ בעצם מנסה לחדור לבית בחסות החשיכה. זהו פורץ במובן השלילי אבל כשאנחנו תקועים מול דלת טרוקה אנחנו מזמינים פורץ שהוא איש מקצוע שמטרתו היחידה היא רק לעזור לנו ולחלץ אותנו בשעת אמת. 

הזמינות של פורץ מאוד חשובה עבורינו מפני שממש ממש לא נחמד ונעים להישאר מחוץ לדלת כשחוזרים הביתה מבילוי לילי ובסך הכל יכול להיות שהכנסנו בטעות מפתח לא נכון לדלת וסובבנו חזק ופתאום נשבר המפתח במנעול ואין שום דרך להוציא אותו ואין לנו אפילו מפתח ספייר. הברירה היחידה זה להיכנס מהחלון או להזמין פורץ שיפתח לנו את הדלת ויחליף לנו מנעול חדש במקום השבור.

 

אזור הפעילות שלנו:

פורץ באור יהודה

פורץ באזור

פורץ בבני ברק

פורץ בבת ים

פורץ בגבעת שמואל

פורץ בגבעתיים

פורץ בהוד השרון

פורץ בהרצליה

פורץ ביהוד

פורץ בחולון

פורץ ביפו

פורץ בכפר סבא

פורץ במרכז

פורץ בנס ציונה

פורץ בסביון

פורץ בפתח תקווה

פורץ בקרית אונו

פורץ בראשון לציון

פורץ ברחובות

פורץ ברמת אביב

פורץ ברמת גן

פורץ ברמת השרון

פורץ ברעננה

פורץ בשוהם

פורץ בתל אביב