פורץ רכבים האוטו שלך גדול וירוק ולמרות כל זאת נעול! הזמן פורץ רכבים!

אחד הרגעים היותר מביכים מתרחשים כאשר אתה עומד ממש כמה סנטימטרים מחוץ לרכב, אבל המפתחות של הרכב נשכחו בתוך הרכב, הרכב ננעל ואתה בחוץ. ברגעים הראשונים אתה עוד מתלבט איך תוכל לשחרר את הרכב מהנעילה, אלא שלאט לאט אתה מבין כי אין ברירה אלא להזמין פורץ רכבים. כדי לדעת מה לחפש כשאתה מתקשר לפורץ רכבים הכנו כמה דגשים חשובים.

פורץ רכבים – לא משחית רכבים

לחלקינו נראה בטעות כי מדובר במישהו עם עבר פלילי שהחליט לעבור לצד הנכון והחוקי של המתרס, אלא שכיום ישנם הרבה אנשי מקצוע בתחום, חלקם לא אמינים ולא יעילים ולכן יש לדעת מה לשים לב. כאשר מתקשרים לפורץ רכבים חשוב לוודא כי פורץ הרכבים הינו בעל אישור רשמי ממשטרת ישראל. האישור אינו רק מהווה כיסוי לשלם למישהו כחוק, אלא מהווה גם אינדיקציה לגביי התמחותו של פורץ הרכבים. כיום קיים מכשור וטכנולוגיות חדשות שמאפשרות את פריצת הרכב באופן מהיר ויעיל ללא נזק ולכן אם מדובר באיש מקצוע לא מומחה הוא עלול להשאיר נזק, החל מנזק קל וכלה בנזקים חמורים לדלת הרכב ולמערכת הבקרה. כל הדברים האלו מדליקים נורה אדומה שרומזת על הצורך החשוב בהזמנת איש מקצוע אמין ויעיל. כיצד תדעו מי הוא פורץ רכבים אולטימטיבי בלחץ הזמן שאתם מחוץ לרכב?! אין צורך לחכות רק לרגע הצרה. כמו כל דבר בחיים תכנון מקדים יכול להיות דבר מאוד משתלם ונצרך. 

תתקשר לפורץ רכבים לפני שהרכב ננעל

כדי להסתובב בראש שקט רצוי למצוא איש מקצוע לפני התקלה, וכך כשאתם נתקעים מחוץ לרכב ולדעת בדיוק למי להתקשר. היתרון בבחירה מקדימה של פורץ רכבים  הוא בכך שהוא נעשה בנחת וכשאתם לא ממהרים להחזיר את הילד הביתה מהחוג, או בדרך לפגישה רומנטית או עסקית. בירור מקדים יחסוך לכם גם זמן וגם כסף, ובעיקר את תחושת האי-נעימות. אז אם קניתם רכב חדש זה זמן מעולה למצוא פורץ רכבים מקצוע אמין ואדיב, שישרת אתכם כשתצטרכו.  

אזורי פעילות:

פורץ רכבים באור יהודה

פורץ רכבים בבני ברק

פורץ רכבים בבת ים

פורץ רכבים בגבעת שמואל

פורץ רכבים בגבעתיים

פורץ רכבים בהרצליה

פורץ רכבים ביהוד

פורץ רכבים בחולון

פורץ רכבים ביפו

פורץ רכבים בכפר סבא

פורץ רכבים במרכז

פורץ רכבים בנס ציונה

פורץ רכבים בסביון

פורץ רכבים בפתח תקווה

פורץ רכבים בקרית אונו

פורץ רכבים בראשון לציון

פורץ רכבים ברחובות

פורץ רכבים ברמת אביב

פורץ רכבים ברמת גן

פורץ רכבים ברמת השרון

פורץ רכבים ברעננה

פורץ רכבים בשוהם

פורץ רכבים בתל אביב

אם קרה גם לכם שננעלתם מחוץ לרכב או שהמפתח ננעל בבגאז' ואתם זקוקים לשרות של פתיחת רכבים אתם יכולים לפנות ל"אייל מנעולים" ולהיות רגועים בנושא כי אנחנו מעניקים שרות פתיחת רכבים מזה יותר מעשר שנים ולכל סוגי הרכב פורץ המתמחה בפתיחת רכבים מטעם "אייל מנעולים" מתמצא ומקצועי ביותר בכל הקשור לנושא פתיחת רכבים יש לנו את הציוד המשוכלל ביותר והכי מתקדם בשוק בכדי לבצע פתיחת רכבים ללא שום נזק.

גם במידה ואתם תקועים וצריכים לשכפל מפתח אנו נעשה זאת על המקום. אנו מציעים כין השאר שירות פתיחת רכבים ואופנועים ופריצת מנעולים. אנו זמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע אך מצטערים לא בשבת.

פורץ המתמחה בפתיחת רכבים הוא החבר הטוב ביותר במצבים תקועים

יש המון דברים בחיי היום יום, אשר אנו תופשים כמובן מאליו. כמו החשמל, שאנו צורכים, האוכל שאנו קונים בסופרמרקט, והמים, שזורמים בצינורות ביתנו. אנו יודעים אבל אנו מדחיקים את העובדה, שכל אחד מאלה דורש אפורציה ותשתית מאוד מורכבים על מנת, שנוכל להנות מרמת החיים המודרנית הזאת. גם את כלי הרכב שלנו אנו לוקחים כמובן מאליו, ואנו מתחילים להעריך אותו יותר רק, כאשר יש לנו פנצ'ר או המנוע מתקלקל או הדלת לא נפתחת ואנו מוצאים את עצמנו תקועים בחוץ מקורקעים ונרגנים. אף אחד אינו רוצה לקרוא לפורץ רכב, שכן זהו סימן, שאכן אנו תקועים, אבל פורץ רכב נחוץ והכרחי במקרים כאלה בין אם נרצה ובין אם לאו. חלפו להם מן העולם הימים, שבהם בעזרת קולב של בגדים נוכל איכשהו לפתוח את דלת הרכב. הרכבים המודרנים, של היום הפכו להיות יותר מתוחכמים, יותר יקרים והם נהיים יותר ויותר קשים לפריצה, ככל שנוקפות השנים. לכן אם איננו רוצים לפרוץ את הרכב על ידי שבירה של החלון, שסביר להניח תעלה לנו יותר כסף ועצבים, מאשר להזמין פורץ המתמחה בפתיחת רכבים.

המקצוענות הנדרשת עבור פתיחת רכבים

פורץ המתמחה בפתיחת רכבים פורץ לרכבים כמקצוע. פורץ המתמחה בפתיחת רכבים, אשר לוקח את המקצוע שלו ברצינות, צריך להשקיע שעות על גבי שעות כל שבוע על מנת ללמוד רכבים חדשים, שיוצאים לשוק, את מנגנוני ההגנה שלהם, ולדעת כיצד לפתוח, כך שכאשר יתקלו בהם בשטח לא יגמגמו ויסתבכו ויראו כמו חובבנים. כאשר אנו מזמינים פורץ עבור פתיחת רכב, אנו באופן טבעי מצפים, כי הוא יבצע את העבודה בלי לפגוע במנעול הרכב או בדלת הרכב או בחלון הרכב. חברת אייל מנעולים מחזיקה מנעולן רכב, שהוא פורץ המתמחה בפתיחת רכבים, אשר עוסק במקצוע זה כבר יותר מ-10 שנים, פורץ רכבים זה מחזיק ברשותו ציוד פריצה איכותי ומתקדם בשווי של אלפי שקלים, ולעיתים, רוכש ציוד נוסף על מנת להתעדכן עם הדגמים החדשים, אשר מגיעים לשוק, כדי שיוכל לתת לך את השרות המקצועי, מהיר ואיכותי לו אתה מצפה, ושאכן מגיע לך.

פריצת רכב מקצועית ונקייה

לא נעים לחזור לרכב שלכם אחרי בילוי ולגלות שניסו לפרוץ לכם את הרכב ואי אפשר להכניס את המפתח לסוויץ' או למנעול של הדלת. אל דאגה הגעתם למקום הנכון אנו ב"אייל מנעולים" נבצע עבורכם פריצת רכב ונתקן את הסוויץ' או המנעול בדלת. פריצת רכב היא לא דבר של מה בכך. פריצת רכב דורשת מיומנות מיוחדת על מנת שלא לבצע שום נזק או פגיעה ברכב עצמו מה שניקרא "פריצה נקייה" פורץ רכבים מ"אייל מנעולים" הוא בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ומנעולן מוסמך לבצע פריצת רכב. במידה ואין לכם מפתחות אחרי פריצת הרכב יהיה אפשר לשחזר לכם וליצור לכם מפתח חדש וכך בעצם תוכלו לנשום לרווחה ולחזור לחיים בעצם. פריצת רכב יכולה להתבצע בכמה שיטות אחת היא דרך הצילינדר שמשמעותה להכניס מפתחות מיוחדים וכך לבצע פריצת רכב מושלמת ונקייה, והשיטה השניה היא להיכנס דרך החלון והדלת בעזרת כרית מיוחדת וכך לפתוח את הרכב ולבצע גם פריצת רכב מושלמת ונקייה. בשביל לבצע פריצת רכב ללא נזק דרושה הרבה מאוד סבלנות וניסיון ויחד עם זאת אפשר לעשות זאת.   

להזמנת פורץ רכבים 24 שעות חייגו כעת: 050-9993492 ונגיע אליכם בתוך 20 דקות לחלץ אתכם.