תקועים מחוץ לרכב בתל אביב או אולי בחיפה, בבית שמש או בראשון לציון? אם כן, מהרו להתקשר אלינו ב- "אייל מנעולים"! פורץ רכבים מטעמנו יגיעו אליכם במהירות גדולה, ולא תידרשו להמתין יותר מ- 20 דקות עד שתזכו למענה מקצועי ושלם לבעייתכם. הדבר נכון בין אם אתם גרים בעיר גדולה או ביישוב קטן, תקועים ביום או בלילה ובכל הימים מלבד שבתות. אנו זמינים בכל שעות היממה ובכל קריאה בעזרת כ- 30 פורצים מוסמכים ומורשים, המחזיקים בניסיון רב ובכלים ייעודיים. אגב, אם אתם חוששים גם לכיס, כדאי שתדעו שאנו מציעים עבור שירותי פורץ רכבים מחיר נוח והוגן.

מיהו פורץ מנעולי רכבים

פורץ מנעולי רכב הוא אדם שקיבל רישיון לעסוק במקצועו מטעם משטרת ישראל, וזאת לאחר שנבדק כי סיים קורס ייעודי במוסד מוכר, ושאין לו עבר פלילי. מדוע דברים אלו נבדקים? ראשית, מפני שהמשטרה אינה מעוניינת שאנשים בעלי ידע בפריצה יסתובבו בין בתים ורכבים, יציעו לכאורה שירותים מקצועיים, אך ינצלו את המידע הרגיש כדי לבצע פעולות עברייניות. שנית, ההסמכה המקצועית חשובה כדי להבטיח שמלאכת הפריצה תגרום רק לנזקים מינימאליים נדרשים, וכמובן בשאיפה שלא לגרום נזק בכלל. מעבר לכך, גורמים מקצועיים בתחום כמו "אייל מנעולים" מסוגלים לספק עם שירותיו של פורץ רכבים עוד שורה ארוכה של פתרונות. לדוגמא, אנו מציעים שירותי תיקון סוויצ'ים לכל סוגי הרכבים, שחזור מפתח שאבד או נגנב, וכמובן פריצה מקצועית ויעילה בין אם מדובר במכונית פרטית או מסחרית, משאית או קטנוע.

מחירים הוגנים ללקוחותינו

אנו ב- "אייל מנעולים" יודעים כי הינעלות מחוץ לרכב עשויה להיות חוויה לא נעימה ומלחיצה. למרבה הצער, יש מי שמנצלים את המצב כדי לגבות מחירים מופקעים, אך לא אנחנו. בראש מעיננו עומדת טובת הלקוח ושביעות רצונו, ולכן אנו גובים על שירותי פורץ רכבים מחיר הוגן. יחד עם זאת, ראוי לציין כי המחיר משתנה בהתאם לפעולות הנלוות, שעות וימים בשבוע, אך תמיד נדאג שאתם תיהנו מהצעת מחיר ברורה ונוחה.

להזמנות פורץ רכבים

צריכים פורץ מנעולי רכב כבר עכשיו? התקשרו ל- 050-9993492 והעזרה מגיעה!