פורץ מכוניותדרכי הפריצה העקריות של פורץ מכוניות

ישנם מספר דרכים עקריות בהן פורץ מכוניות משתמש כדי לפתוח את רכבי הלקוחות שלו. הדרך הראשונה היא על ידי קולבים ומוטות מיוחדים, אשר בעזרתם ובעזרת כריות מתנפחות ניתן להשתחל דרך חרך בין הדלת למסגרת, וכך ללחוץ על כפתורי נעילה ופתיחה פנימיים בדלת כדי לפתוח אותה. זאת היא הדרך הפשוטה ביותר והישירה ביותר, אשר משתמשים פורצי המכוניות כדי לפתוח את הרכב. וריאציה של שיטה זו היא שימוש במוטות מיוחדים, אשר משתחלים בין החלון למסגרת החלון, כדי להגיע אל מנגנון הנעילה, אשר יושב בתוך הדלת, וכך לעקוף לגמרי את מנעול הדלת כדי לבצע פתיחה.

השיטה השנייה היא פריצת הרכב על ידי מניפולציה על המנעול. על ידי שימוש בסיכות מיוחדות, אשר משתחלות בתוך חור המנעול, פורץ המכוניות יכול לגרום לתוף המנעול להסתובב וכך לבצע פתיחה של המנעול. השימוש בשיטה הראשונה אפקטיבית יותר עבור מכוניות ישנות יחסית, בדרך כלל מכוניות לפני שנת 1992. במכוניות אלה מנגנוני ההגנה אינם מתוחכמים דיים, ושימוש בקולבים ומוטות הוא די מספק. במכוניות החדשות יותר שיטה זו טומנת בחובה סיכון, שכן במכוניות החדשות יש בדרך כלל כיום נעילת ואקום, אשר מקשה מאוד על יצירת איזשהו חרך להחדיר קולבים, ומכיוון שאין מספיק רווח, התעקשות על השיטה הראשונה במכוניות חדשים עלולה להביא להתנפצות החלון, עקב העיקום, שמופעל עליו.  לפיכך, זה הרבה יותר נפוץ להשתמש בשיטה השנייה למכוניות חדשות. החסרון של השיטה השנייה הוא שפריצה בשיטה זו אורכת יותר זמן, ודורשת הרבה יותר מיומנות מפורץ המכוניות, אשר לא לכל פורץ מכוניות יש, ובהתאם מחיר הפריצה של רכבים חדשים ואיכותיים יותר גבוה יותר.

חברת אייל מנעולים מספקת שרותי מנעולנות רכב כוללים לכלל הלקוחות בפריסה ארצית. מעבר לשרות פריצת מכוניות מנעולני הרכב של חברת אייל מנעולים מספקים שרותים הבאים בתחום הרכב: פריצת מכונית ישנה, החלפת מנעולים לרכב, התקנת מנעולים למכונית, שכפול מפתח למכונית עם או בלי אימובילייזר, תיקון והחלפה של סוויץ' לרכב, ניתוק קודן, קידוד מפתח לרכב עם אימובילייזר ועוד.

אזורי הפעילות שלנו עבור פריצת מכוניות:

פורץ מכוניות בגבעת שמואל

פורץ מכוניות בגבעתיים

פורץ מכוניות בהרצליה

פורץ מכוניות ביהוד

פורץ מכוניות בחולון

פורץ מכוניות ביפו

פורץ מכוניות בכפר סבא

פורץ מכוניות במרכז

פורץ מכוניות בנס ציונה

פורץ מכוניות בסביון

פורץ מכוניות בפתח תקווה

פורץ מכוניות בקרית אונו

פורץ מכוניות בבת ים

פורץ מכוניות באור יהודה

פורץ מכוניות בבני ברק

פורץ מכוניות בראשון לציון

פורץ מכוניות ברחובות

פורץ מכוניות ברמת אביב

פורץ מכוניות ברמת גן

פורץ מכוניות ברמת השרון

פורץ מכוניות ברעננה

פורץ מכוניות בשוהם

פורץ מכוניות בתל אביב