נתקעתם מחוץ לרכב? המפתח לדלת לא עובד? אין לכם מושג מהו הקוד לכספת? אל דאגה! אייל מנעולים כאן בשבילכם עם מדריך- מה לעשות בסיטואציות הללו?

1. ראשית כל נסו לא להילחץ. אנו מבינים שאלו סיטואציות לא נוחות ואף מרגיזות ולכן אם תפעלו לפי השלבים הבאים תוכלו להיחלץ מהן בקלות.

2. קחו נשימה עמוקה ונסו להיזכר, היכן השארתם את המפתחות? האם ישנו מפתח רזרבי? נסו לסובב שוב את המפתח במנעול התקוע, לפעמים הלחץ משפיע עלינו וניסיון שני בצורה רגועה יצליח לחלץ אותנו.

3. חשוב מאוד! אל תנסו בכוח. אל תנסו לפרוץ את המנעול, סביר להניח שתגרמו לנזק רב למנעול, לדלת ואפילו לעצמכם. עבודה חובבנית עשויה לעלות לכם ביוקר ולכן מאוד מומלץ לא להחמיר את המצב מתוך לחץ או עצבים.

4. אם לאחר כל אלה, אתם עדיין תקועים התקשרו לאייל מנעולים ונגיע במהרה לפתור לכם את הבעיה.

למה לבחור דווקא באייל מנעולים?

אם אתם תקועים וזקוקים למנעולן בתל אביב קינג ג'ורג', אייל מנעולים הוא הבחירה הנכונה.

הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם במהרה, לחלץ אתכם מכל בעיה.

הצוות שלנו עובד במסגרת היתר משטרתי והסמכה מקצועית לעסוק בפריצות. כפי שציינו עבודה חובבנית עשויה לעלות ביוקר ולכן חשוב לבחור במנעולן מקצועי ומוסמך.

הצוות שלנו מוסמך להתמודד עם שלל התקלות האפשריות בכל תחומי המנעולים, בין אם מדובר על פריצת מנעולי דלתות רכבים או כספות.

אז אם אתם רוצים עבודה איכותית, שירות אדיב ופתרון יעיל, את כל אלה ועוד נבטיח ללקוחותינו תוך קבלת הצעת מחיר משתלמת ועבודה עם מותגי מנעולים מהשורה הראשונה.

קהל לקוחותינו המרוצה יעיד שבאייל מנעולים העבודה מתבצעת במהירות, ביעילות ובצורה איכותית. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.