מנעולן הוא מקצוע בעל אחריות רבה. מנעולן למעשה אחראי על תפקוד תקין של מערכות ההגנה שלנו, בין אם מדובר על המנעולים בבית, ברכב, בכספת וכדומה. מנעולן שיבצע עבודה חובבנית עשוי לפגוע בביטחונו של הלקוח ולכן חשוב מאוד לבחור מנעולן איכותי.

מבין תפקידיו של המנעולן תוכלו למצוא:

1. פריצה למנעולים- של דלתות, כספות ורכבים.

2. החלפת או תיקון מנעולים וצילינדרים מכל הסוגים.

3. שכפול מפתחות.

4. התקנת מערכות בטיחות ונעילה- כמו מנעולים חשמליים, קודנים לרכב וכדומה.

מנעולן איכותי יתמקצע בכל העבודות שצוינו למעלה, עלינו לבחור את המנעולן בקפידה תוך התחשבות ברמת המומחיות שלו, המחיר שהוא מציע והחשוב מכל הוא האמינות של המנעולן.

 

אם אתם זקוקים למנעולן ברמת גן ז'בוטינסקי- התקשרו לאייל מנעולים!

"אייל מנעולים" הוא הפתרון עבורכם לכל צרה בתחום המנעולים. אנו מתחייבים ללקוחותינו לעבודה איכותית ומקצועית. איך תוכלו להיות בטוחים שאייל מנעולים היא הבחירה הנכונה עבורכם?

1. אמינות- מנעולן אמין הוא מנעולן שמחזיק באישור משטרתי לעסוק בתחום. משטרת ישראל בוחנת האם המנעולן ראוי לעסוק בתחום הפריצות, ורק במידה והוא עבר את הבדיקה הקפדנית של המשטרה הוא מקבל היתר לעבוד בתחום. כמובן, שכל צוות המנעולנים באייל מנעולים מחזיק בהיתר משטרתי מסוג זה.

2. מקצועיות- הצוות שלנו מורכב מבוגרי קורסים מקצועיים והסמכות רבות, הצוות דואג להישאר מעודכן בנוגע להתפתחויות בתחום המנעולים והפריצות כדי לספק שירות מקצועי לקהל לקוחותינו.

3. וותק וניסיון- אחד הגורמים החשובים ביותר בעת בחירת מנעולן. וותק וניסיון רב מספקים לנו ביטחון כי המנעולן מכיר את שלל התקלות ואת מגוון המנעולים. ניסיון רב יתרום לביצוע עבודה איכותית ומהירה.

התקשרו לאייל מנעולים לקבלת מנעולן אמין, מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות.