מנעולן בראש פינה – אצלינו באייל מנעולים תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות תחת בית אחד! פריצת מנעולים התקנת מנעולים ודלתות פריצת רכבים וכספות , תיקון דלתות ועוד מגוון שירותים .אנו עומדים לשרותכם במשך 24 שעות 6 ימים בשבוע לכל מנעול עקשן שלא נפתח או מפתח שנשאר וננעל בבגאז….נגיע מייד.

האם אתה יודע איזה מנעולן אתה מזמין אליך ?

כאשר אתה מתקשר למנעולן אינך יודע מי הוא האדם הניצב בצד השני של קו הטלפון. בשל כך חשוב הוא מאוד, לא להזמין כל מנעולן, אשר לכאורה מכריז על עצמו ככזה. חשוב לך לדעת, שאתה מתקשר לחברה אמינה ובעלת מוניטין ונסיון. אל תשכח! למנעולן המגיע לביתך, יכולה להיות גישה לחפצים יקרי ערך, כמו כן מנעולן חובבן עלול לפגוע בדלת, ולגרום לך יותר נזק, מאשר תועלת. אם מנעולן זה אינו רשום, בסופו של דבר בסימן ראשון של פישול, פיצוי שאתה עלול לבקש עבור הנזק, שהוא גרם, מנעולן כזה ישתמש בשלל אמתלות לחזור אליך יותר מאוחר ולהעלם אחת ולתמיד, ובכך להשאיר אותך הלקוח, קרח מכל הכיוונים.  לפיכך, כאשר אתה מזמין מנעולן בראש פינה, אתה מעוניין להתעסק עם חברה מנוסה ורצינית, אשר עומדת מאחוריה מה, שהיא אומרת ועושה. חברת אייל מנעולים היא בדיוק חברה כזאת. להלן מספר עיצות לעזור לך למצוא מנעולן בראש פינה, אשר ייתן לך, הלקוח, את רמת השרות שלה אתה מצפה, ואשר מגיעה לך.

מנעולן בראש פינה- המפתח לכל מנעול

האם יש לך בעייה עם אחד המנעולים בבית, ברכב או בעסק? אתה צריך להחליף מנעול או להתקין מנעול חדש? מנעולן בראש פינה מטעם חברת אייל מנעולים, מתמחה בהתקנה ושדרוג מנעולים מכל סוג וגודל ולכל מטרה, בכל מקום בו תהיה. אם אתה מודאג שמא ביתך אינו בטוח מספיק בפני פורצים, אתה צריך חברת מנעולנות, אשר "מבינה עניין" ואשר תעזור לך, לסתום כל פירצה, אשר עלולה חלילה להזמין את הגנב. חברתנו עובדת בסטנדרט שירות מהגבוהים ביותר בתחום המנעולנות, ואיננו מקמצים במאמץ על שום לקוח, שכן אנו מאמינים כי " לקוח מרוצה הוא לחם חוקנו", ופועלים להצדיק עקרון זה כל יום וכל שעה.