מנעולן בקרית אונו – הפתרון שלכם במרחק שיחה אחת.

להזמנת מנעולן בקרית אונו 24 שעות חייגו: 050-9993492

מנעולן בקרית אונולא פעם נתקלנו בבעיה אמיתית שהציקה לנו מאוד כאשר נתקענו מחוץ לרכב כשהוא ננעל בעודו מונע ואמרנו לעצמנו "אוףףףף אני לא מאמין שזה קורה לי". או שהגענו הביתה אחרי בילוי בחוף הים עם החבר'ה ופתאום בכניסה לדירה מגלים שהמפתח הלך לאיבוד, איזה לחץ מטורף אבל אל דאגה בשביל מצבי חירום כאלה אנחנו ב"אייל מנעולים" הקמנו מערך צוותי מנעולנים קרית אונו אשר נותן שירות מהיר במיוחד.

מנעולן בקרית אונו מעניק לכם שירותי פריצה וחילוץ מיידים לכל סוג של בעיה. 

מנעולן בקרית אונו מיומן ומקצוען בתחומו לפרוץ לכם את דלת הכניסה לבית ובעזרת הכלים החדישים והטכנולוגיה המתקדמתמנעולן בקריית אונו יפתח לכם את הדלת ללא כל נזק או שום שריטה לרכוש שלכם.

מנעולן בקרית אונו הוא פורץ מקצועי של רכבים ויודע לשחזר לכם את המפתחות של הרכב במקרה של אובדן או גניבה.

פורץ מנעולים בקרית אונו נותן שירות של חילוץ בתוך 20 דקות מרגע הקריאה מנעולן בקרית אונו יודע שהזמן שלכם יקר מאוד ולכן הוא רוכב על קטנוע בשביל לא להיתקע בפקקים ולעמוד בזמן שהבטיח לכם.

אנו בחברת "אייל מנעולים" מעניקים שרותי מנעולנות ופריצה מתקדמים מעל 10 שנים כל העובדים בחברה הם בעלי ניסיון עשיר ומקצועי צוות מנעולן בקרית אונו מחזיק בתעודה מטעם משטרת ישראל כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שמגיע אליכם מנעולן מקצוען.

אצלינו באייל מנעולים לאחר שהשוויתם את כל המחירים בשוק תקבלו לא רק את המחיר הזול אלא גם שירות תיקונים מהיר ואדיב!

מנעולנות בקרית אונו לעסקים

כל מנעולן מהצוות שלנו, מנעולנים בקרית אונו של חברת אייל מנעולים, הינו מנעולן, אשר יכול לספק שרותי מנעלנות מתקדמים ומקצועיים לעסקים וגופים ציבוריים. עסקים לעומת בתים דורשים תשומת לב והתמקצעות קצת שונה ממנעולנות לבית. עסקים פעמים רבות דורשים סוג אחר של מוצרים ושרותים, כך שישנם מנעולנים רבים בשוק, אשר אינם ערוכים מבחינת ציוד וידע לספק שרותים בצורה קבועה ושוטפת עבור גוף עסקי או ציבורי. לא כך היא בחברת אייל מנעולים. מנעולנים בקרית אונו של חברת אייל מנעולים עוסקים בכל אח מהשרותים הבאים: ידיות בהלה, דלתות אש, שרות לדלתות זכוכית, מחזירי שמן לרצפה ולמשקוף ועוד. חברת אייל מנעולים עובדת מזה שנים עם גופים עסקיים בשוק כמו: בנק לאומי, דואר ישראל ורשת שילב. כך שאם הינך בעל עסק, ואתה צריך חברת מנעולנות, שתלווה אותך באופן קבוע ושוטף הכל הקשור לתחום, הגעת אל הכתובת הנכונה. הזמן כעת מנעולנים בקרית אונו של חברת אייל מנעולים, ולא תתחרט על ההחלטה הזאת.

שרות מנעולנות הרכבים הכי אמין בעיר קרית אונו

רבים נתקלים כל יום במצב הביש בו הם תקועים מחוץ לרכב, מפני שהם שכחו את מפתחות הרכב בתוך הרכב, או חלילה הם נגנבו, או אולי המפתח נשבר או הוא שחוק מדי. חברת אייל מנעולים מחזיקה צוות מנעולנים בקרית אונו, החולש על תחום מנעולנות הרכב, אשר ייתן לך מן השרותים הבאים: קידוד מפתח לרכב עם אימובילייזר, תיקוני סוויץ', ניתוק קודנית, שכפול מפתח לרכב, פריצת רכב, התקנה של מנעולים חדשים לרכב ועוד. הצוות של מנעולנים בקרית אונו מטעם חברת אייל מנעולים, ייתן לך את מלוא תשומת הלב והשרות, שביעות רצונך מובטחת.