מנעולנים ביפו מגיעים לכל רחוב ביפו – יפת, יהודה מרגוזה, יהודה הימית ועוד…

להזמנת מנעולן ביפו 24 שעות חייגו: 050-9993492 

מנעולן ביפואנו באייל מנעולים מגיעים לתת לכם שירות בכל נקודה ביפו – כל המנעולנים שלנו מצויידים באישור משטרתי – אל תתפשרו על פחות מהשירות הטוב ביותר. 

שימו לב, איש מקצוע העובד כמנעולן ביפו חייב להיות מוסמך ומקצוען בתחום המנעולנות. מנעולן ביפו יודע את העבודה עליו לבצע: פריצת רכבים,החלפת מנעולים, פריצת דלתות ומנעולים, פריצת כספות והתקנה.

מנעולן ביפו חייב לעבור קורס הסמכה ובנוסף צריך תעודת יושר ממשטרת ישראל. הזמנת הלקוחות של מנעולן ביפו מגיעות בעקבות מספר סיבות לדוגמא: סטודנטית שגרה בשכירות איבדה את המפתחות שלדיה ואין באמצעותה מפתח ספייר, לפיכך חייבת להשתמש בשירותיו של פורץ מנעולים ביפו. 

מנעולן ביפו מקבל את הזמנתו ומגיע למקום במהירות על מנת לבצע פריצה של הדלת בכדי להצעירה תוכל לשוב לביתה.עוד סיבה שהסטודנטית תבקש לשכור את שירותיו של מנעולן ביפו היא במידה ועברה דירה תרצה לחליף את המנעול בדירה החדשה מכיוון שהיא לא יודעת למי עוד היה מפתח והיא תקבל חמישה מפתחות חדשים וכך תוכל לישון בשקט כשרק לה יש את המפתחות לדירה החדשה. 

מנעולן ביפו מ"אייל מנעולים" נותן שירות וזמינות של עשרים וארבע שעות מסביב לשעון.

מדוע מנעולן ביפו?                                    

אנשים אשר גרים באיזור של יפו והסביבה הקרובה אשר צריכים להיעזר בשירותים של מנעולן.  הרצוי שיזמינו מנעולן ביפו כי הוא נמצא ומכיר את האיזור ויכול להגיע בתוך מספר דקות. לכן אין צורך להזמין מנעולן מאיזור אחר.

כיצד לבחור מנעולן ביפו?

הבחירה להזמין מנעולן ביפו היא לא פשוטה לא כל אחד שקורא לעצמו מנעולן הוא מקצוען ומוסמך ואפשר ליפול על חאפרים לכן רצוי להסתכל על הביקורות באינטרנט ולקרוא את חוות הדעת והמלצות על אותו מנעולן ביפו על-פי שביעות הרצון אפשר בעצם לגלות האם כדאי לקרוא לאותו מנעולן ביפו או לא.

הכי טוב וכדאי זה להסתמך על המלצה של חבר טוב שהשתמש במנעולן ביפו או בעזרת האינטרנט. 

החלפת מנעולים ביפוהחלפת מנעולים ביפו

לא מעט אנשים דואגים לבצע החלפת מנעולים ביפו כשהם נכנסים לדירה השכורה החדשה שלהם. ומה הפלא? במידה לא תבצעו החלפת מנעולם ביפו כל אימת שתכנסו לדירה שכורה חדשה, הדבר משול לכך שפשוט תתנו מפתחות לדירה החדשה שלכם לזרים גמורים. מן הסתם לא מדובר על פעולה רצויה כל כך. אין לדעת מי גר בדירה לפניכם ואין לדעת כמה כסף יקבל עבור המפתח לדירה שלכם.

אז נכון, לא צריכים להיות פרנואידים. עם זאת, חשוב להבין שהביטחון שלכם ושל הרכוש שלכם בהחלט שווה יותר מעלות החלפת מנעולים ביפו. כמו כן, כאשר מצבעים החלפת מנעול ביפו, חשוב מאוד שלא להתקמצן על מנעול ראוי. חשבו על כך, תוספת של מאה או מאתיים ₪ יכולה בקלות לגרום לכם לישון טוב יותר בלילה, הלא כך?

האם תמיד צריך לבצע החלפת מנעולים ביפו בדירה חדשה?

ובכן, במקרים מסוימים בהם הדבר מתאפשר, ההמלצה היא דווקא לא לבצע החלפת מנעולים יפו אלא לבצע הוספה של מנעול. גם אם המנעול הישן אינו בשימוש או שהוא התקלקל, הפורץ הממוצע תמיד יעדיף לנסות ולפרוץ לדירה שמותקן בה מנעול אחד מאשר דירה שמותקנים בה שני מנעולים. אי לכך, אם החלטתם לבצע החלפה של מנעול כיוון שהמנעול הישן התקלקל, בררו עם מחליף מנעולים ביפו אם הוא מסוגל פשוט להוסיף מנעול במקום להחליף את המנעול המקולקל.

מה חשוב לוודא לפני ההחלפה?

הדבר החשוב ביותר שיש לברר הוא האם אתם עובדים מול איש מקצוע אמין ומקצועי. וכיצד תבררו זאת? ובכן, קודם כל בקשו ממנו להציג לכם את האישור המשטרתי שלו שמתיר לו לעסוק בתחום. לאחר מכן בקשו ממנו לראות את התעודה שקיבל עם סיום הלימודים. תופתעו לגלות כמה חובבנים ללא רישיון עוסקים בתחום הזה.

לאחר מכן ודאו כי המנעול שרכשתם הוא מנעול מקורי וכי הוא נתון באריזה המקורית שלו. כדי להיות בטוחים במאה אחוז שמולכם איש מקצוע, בקשו ממנו גם תעודת אחריות על עבודת ההתקנה וכמובן שגם חשבונית רשמית. ובנוגע לאריזה המקורית, היו בטוחים שהוא פותח את האריזה בנוכחותכם כמובן. בהצלחה.