החלפת מנעולים היא פעולה שמהווה מטרד עבורנו, אך אין מנוס מלבצע מפעם לפעם, ישנן מספר סיבות עיקריות לבצע החלפת מנעולים:

1. אובדן מפתחות- במידה ואבד לנו מפתח ואיננו יודעים היכן הוא, ניאלץ להזמין מנעולן ביהוד. המנעולן יפרוץ את הדלת וסביר להניח שיחליף לנו את המנעול, הן משום שלפעמים הפריצה פוגעת במנעול עצמו והן משום שכאשר מאבדים מפתח גדל הסיכון שיפרצו לביתנו. אותו נוהל תקף גם לגבי אובדן מפתחות של רכב.

2. כניסה לדירה חדשה- כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה, מומלץ להזמין מנעולן ביהוד שיחליף לנו את המנעולים. זאת משום שאנו לא יודעים האם לדיירים קודמים יש מפתחות ספייר, והדרך הבטוחה ביותר לנקוט בה היא להחליף לחלוטין את מערכת הנעילה של הבית.

3. לאחר פריצה- לצערנו, לעיתים אנו חווים גם פריצה וגניבה, במצב כזה חשוב מאוד לבצע החלפת מנעולים ביהוד, כדי לוודא מעבר לכל ספק שהפורץ לא יוכל להכות שנית במידה ויש לו מפתח של הדירה שלנו.

 

מי מבצע החלפת מנעולים ביהוד?

אך ורק פורץ מקצועי ביהוד מחליף מנעולים. מאוד לא מומלץ לנסות ולהחליף מנעולים בכוחות עצמנו, שכן סביר להניח שרקנגרום נזק למנעול או לדלת. חשוב לבחור בפורץ מנעולים או פורץ רכבים איכותי ביהוד, שכן הוא אחראי על מנגנוני האבטחה שלנו ונרצה שהוא יהיה אדם אמין ומקצועי. מנעולנים ופורצי רכבים ביהוד צריכים לעבוד במסגרת אישור משטרתי, שכן אם הם עובדים בלי אישור זה הם למעשה עוברים על החוק.

פורץ רכבים ביהוד מבצע עבודה שונה לחלוטין מפורץ מנעולים ביהוד, ואנו באייל מנעולים מתמחים בשני התחומים.

 

אם אתם צריכים מנעולן ביהוד- התקשרו לאייל מנעולים!

אייל מנעולים מתחייבים לעבודה מקצועית, אנו מתמחים בתחום החלפת מנעולים וצילינדרים, פריצה לדלתות, לרכבים או לכספות.

הצוות המקצועי באייל מנעולים עבר הכשרה איכותית, ומיותר לציין שאנו פועלים במסגרת החוק תחת אישור משטרתי. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו שירות אמין, מהיר, אדיב ובמחירים נוחים. נשמח לספק המלצות מקהל לקוחותינו המרוצה.

אל תהססו, התקשרו עוד היום לאייל מנעולים לקבלת הצעת מחיר.