מנעולן בגבעתיים – מצילים אתכם מיד

מנעולן בגבעתייםננעלתם מחוץ לרכב?הדלת נטרקה והמפתח בפנים?גנו לכם את התיק ובו המפתחות? או שסתם אבדתם את צרור המפתחותמנעולן בגבעתיים הוא איש המפתח שלכם לפריצת דלתות,מנעולים,כספות ורכבים.

פורץ מנעולים בגבעתיים משרת את כל תושבי גבעתיים ומחוייב להגיע ללקוח בתוך עשרים דקות מרגע שהתקבלה הקריאה.אנו ב"אייל מנעולים" יודעים כמה הזמן הוא חשוב וקריטי לכן כל העובדים שלנו רכובים על גבי אופנועים על מנת שיוכלו להגיע ולחלץ אתם בזמן הקצר ביותר. מנעולן בגבעתיים הוא בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולן בגבעתיים מכיר ויודע לתקן בכל סוגי הדלתות והמנעולים.אנו ב"אייל מנעולים" מרגישים סוג של מחוייבות ללקוח ולכן נותנים לו את האופציה והחופש לבחור.

מנעולן בגבעתיים יתן לכם הצעת מחיר ללא עלות לגבי תיקון או החלפות מנעולים ללא כל התחייבות מצדכם ואתם תחליטו בסופו של דבר האם מתאים לכם המחיר. כמובן שאין לנו מתחרים בשוק מבחינת המחיר השירות והמקצועיות! כמו כן מנעולן בגבעתיים נותן שירות למאות הלקוחות המרוצים שלנו מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העיסקי. מנעולנים בגבעתיים זאת הבחירה החכמה שלך.

מנעולן בגבעתיים מומחה בפריצת רכבים ללא נזק,שחזור מפתחות לאחר גניבה או אובדן, החלפת ותיקון סוויצ'ים לרכב לאופנוע ולמשאית,החלפת מנעולים,פריצת והתקנת כספות.