מנעולן באור יהודה – הכי מקצועי אייל מנעולן

מנעולן באור יהודהמנעולן באור יהודה מחברת "אייל מנעולים" מעניק מגוון שירותי מנעולנות כגון: פריצת מנעולים ודלתות, פריצת רכבים ללא נזק, החלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים, שכפול וקידוד מפתחות לכל הרכבים והאופנועים, פריצה והתקנת כספות ועוד…

הננו מתחייבים להגיע לכל לקוח תוך זמן קצר של עשרים דקות מרגע הקריאה וכמו כן עובדים עשרים וארבע שעות בכל שעות היממה שבעה ימים בשבוע.

מנעולן באור יהודה מ"אייל מנעולים" הוא בעצם טכנאי מוסמך בכל הקשור לטיפול בתקלות ותיקונים לדלתות ומנעולים. פורץ מנעולים באור יהודה בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. לרשותנו צוות מנעולנים באור יהודה לכל קריאה 24 שעות.

מנעולן באור יהודה נותן שירות לכל תושבי אור יהודה והסביבה לכן מנעולן באור יהודה זמין 24 שעות ומגיע תוך זמן קצר לתת שירות וחילוץ. 

בין השאר מנעולן באור יהודה מתמחה בפריצת כל סוגי כלי הרכב ובשכפול מפתחות במקרה שאבדו לכם המפתחות.

מנעולן באור יהודה מתמחה בתחום נוסף בפני עצמו שהוא פריצת כספות והתקנתן.

אלפי לקוחות כבר משתמשים בשירותיו של מנעולן באור יהודה מ"אייל מנעולים" ומרוצים מהשירות. אמינות ושירות ללא תחרות.

אנו ב״אייל מנעולים״ מציעים קשת רחבה של שירותי המנעולנות כגון התקנת מנעולי כספת כאמצעי ביטחון נוסף השומר על הבית שלכם מפני פורצים וגנבים, התקנת קודנים ומנעולים ביומטריים לכל סוגי הדלתות והשערים , התקנה ומכירת כספות לבית לעסק ולמשרד לפי תקנים  ודרישות של חברות הביטוח.

בנוסף אנו מתקנים את כל סוג הדלתות: שיריונית חוסם, רב בריח, עכביש, פלרז, פנדור, דלתות זכוכית, אלומניום ושערים. החלפת מחזירי ריצפה הידראוליים לדלתות זכוכית, התקנת מחזירי שמן וידיות בהלה למילוט מהיר. התקנת עינת דיגיטלית לדלתות כניסה, בנוסף אנו מבצעים עבודת התקנה בריתוך למנעולי תליה ומנעולי רתק על גבי מכולות, רכבים, דלתות ושערים. כמו כן אנו מבצעים שיחזור מפתחות לרכב לאופנוע או למשאית במקרה של אובדן מפתחות. 

 אז אם אתם זקוקים למנעול באור יהודה או בסביבה אצלינו תוכלו לקבל שירות מהיר אמין ומקצועי על ידי טכנאים מוסמכים בעלי ניסיון רב של שנים ובעלי ידע מקצועי  אשר מוסמכים ויודעים כיצד לטפל במנעול או בדלת שלכם בצורה מקצועית אמינה וזריזה!