מנעוליםעולם שלם של מנעולים

"אייל מנעולים" החברה המובילה בתחומה בכל הנוגע לפריצות, מנעולים ומיגון נגד פריצות.

מציעה לכם שרות מקצועי אמין ואדיב בכל הקשור לתחום המנעולנות. מנעולים ככל הידוע לנו הם בעצם אמצעי הגנה שמותקן על דלת המשרד או הכניסה לבית שלנו שמטרתם העיקרית היא למנוע מגורם לא רצוי להיכנס אלינו הביתה או למשרד או לכל מקום אחר שמוגן במנעולים וביחוד נגד פריצות.

בשוק המנעולים היום קיימים עשרות סוגים ומינים של מנעולים אשר מותאמים ומתוכננים לפי הצורך שלכם.

אצלנו ב"אייל מנעולים" תוכלו להתרשם ולמצוא את מרב המנעולים הקיימים בשוק החל ממנעולי מולטילוק, רב בריח, ייל, מנעולי צילינדר סטנדרטיים, מנעולים חשמליים, מנעולים אלקטרונים, מנעולים לדלתות מיוחדותמנעולי טביעת אצבע, מנעולים חבויים, מנעולי תליה, מנעולים אחידים על אותו מפתח, מנעולי מאסטר, מנעולי כספת, מנעול ג'ואל ועוד.                                 

במידה ותהיו מעוניינים להוסיף או להחליף מנעולים בביתכם או במשרד נשמח לתת לכם את הצעת המחיר הזולה והמשתלמת ביותר ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

עבור ייעוץ בנושא מנעולים ניתן להתקשר 24 שעות 050-9993492.

מנעולים לדלתות מכל הסוגים

אצלינו ב"אייל מנעולים" תוכלו להינות ממגון הרחב של כל סוגי המנעולים לדלתות של החברות המובילות ביותר בשוק כגון: מגנום, מולטילוק, אלבא, רב-בריח , ייל ועוד רבים ומגוונים. ישנם מנעולים לדלתות זכוכית, מנעולים לדלתות עץ ומנעולים לדלתות אש. ניתן להזמין מנעולים לדלתות על אותו מפתח (אחידים) ומנעולי מאסטר.

אתה צריך ייעוץ ממנעולן?

מנעולן רציני ומנוסה תמיד יוכל לבדוק את הנכס שלך, על מנת לאמוד רמת העמידות שלו מפני פריצות, ואף הציע לך דרכים שונות לסתום את הפרצות הללו. מנעולן, יוכל לתת לך הערכת מחיר עבור כל הצעה והצעה, על מנת להתאים לך את החבילה הטובה ביותר במסגרת התקציב שלך. כמו כן מנעולן מקצועי, תמיד ינסה לוודא, כי האיש, אשר הזמין אותו לפרוץ מנעול, הוא אכן בעל הזכויות לאותו נכס, שמא יסייע לאדם לא מורשה לפרוץ לאותו נכס. כך תוכל תוכל לדעת בוודאות, כי השדרוג יאפשר לך לישון בשקט בבית בטוח ומוגן.

מנעולן להתקנת מנעולים לדלתות – פתרון לכל עסק כל יום כל שעה

מנעול חשמליחברת אייל מנעולים מעסיקה מנעולנים מן השורה הראשונה, המספקים שירותי מנעולנות כוללים לבעלי עסקים ומוסדות. בחברת אייל מנעולים מנעולן ייתן לך שרות מקיף למגוון רחב של מוצרים כמו: תיקון דלתות זכוכית, ידיות בהלה, דלתות אש, מחזירי שמן רצפתיים ועליונים, והרבה יותר. חברת אייל מנעולים עובדת עם גופים עסקיים וציבוריים כמו דואר ישראל, בנק לאומי ורשת שילב, כך שאם אתה בעל עסק או נכס, הרם טלפון והתקשר אלינו לטלפון והיה סמוך ובטוח, שאתה נמצא בידיים טובות ומקצועיות.

התקנת מנעול חשמלי בעולם טכנולוגי

במידה ואתם מעוניינים להתקין בדלת ביתכם מנעול חשמלי אנו מעניקים שירות התקנת מנעול חשמלי.

מנעול חשמלי הוא בעצם מנעול שמופעל על ידי זרם חשמלי נמוך. מנעול חשמלי זהו מנעול מהדור החדש שמופעל על ידי לחיצה על כפתור או באמצעות קודן בכל דלת אשר נותנת פקודה למנעול החשמלי להיפתח וברגע שהדלת פתוח אין כל זרם חשמל ואין צורך לדאוג.

כיום מותקנים אלפי מנעולים חשמליים בהמון משרדים בתי חולים ומקומות ציבוריים נוספים בשנים האחרונות בהרבה בתים החלה התופעה של התקנת מנעול חשמלי לדלת הכניסה. המטרה של מנעול חשמלי היא בעצם למנוע כניסת אורחים לא מבוקרת.

רוב האנשים לא יודעים להתקין מנעולי חשמלי ולכן צריכים לקרוא למנעולן מוסמך בכדי להתקין מנעול חשמלי בבית, זאת עבודה של מנעולן מוסמך ומקצועי מכיוון שזאת עבודה מורכבת ולכן אסור להסתמך על איש מקצוע לא ברמה ולכן חשוב לשאול קודם לפני שמזמינים טכנאי האם ביצע התקנות של מנעול חשמלי בעברו.