כספת ביתית – יש על מי לסמוך

יצרנו לעצמנו את בית החלומות – בית כזה שנעים לנו לשהות בו, בית שמבחינה עיצובית תואם את כל החלומות שלנו ובית שמבחינה פרקטית עונה על כך צורך וצורך שלנו. בתוך כל האידיליה הזו אנחנו מודעים גם לצורך באבטחתו של הבית. כאשר מדובר בבטיחות הבית ידוע לכולנו שדלת הכניסה מהווה את אמצעי הבטיחות הנחוץ והשכיח יותר, אך גם ישנם אמצעי אבטחה אשר אנחנו משתילים בתוך הבית שלנו לאחר אי אלו מקרים שקרו אשר גרמו לעוגמת נפש לאנשים רבים. גניבות ופריצות לבתים מתקיימות עד עצם היום הזה. הבשורה העצובה: הגנבים לא נרתעים. הבשורה המשמחת: אנחנו לא מתייאשים ויש לנו איך לשמור על הרכוש שלנו – הכספת.

מה זו כספת?

הכספת הינה תא איחסון אשר בו אנחנו מאחסנים את החפצים יקרי הערך שלנו. אל הכספת אפשר להכניס כסף, תכשיטים, אביזרים יקרי ערך, תמונות בעלות ערך סנטימנטלי, חוזים סודיים או כל דבר אחר אשר הינו בעל חשיבות עליונה עבורכם אשר אותו תרצה לאחסן במקום אשר הנגישות אליו תהיה רק שלכם בלבד. כיום ישנן חברות המתמחות בכספות אשר מציעות את אמצעי האבטחה המתקדם הזה. היתרון הבולט של הכספת נעוץ בעובדה שהנגישות אליה ללא קוד סודי אינה אפשרית ורק פורץ מנעולים מקצועי יוכל לפתוח אותה.

סוגי כספות

כספת למכירה ניתן למצוא בחנויות רבות המתמחות באבטחה ואצל חברות אשר מתעסקות אך ורק בכספות. הכספת שנמצאה יעילה ביותר היא כספת הקיר. סוג זה של כספת מאפשר את הכנסתה אל תוך הקיר פיסית, כך שאפשר להסוות אותה על ידי וילון או תמונה שיצניעו אותה וכך במקרה של פריצה לביתכם היא לא תהיה גלוייה לעין. בנוסף לזו, קיימת כספת לעיגון חיצוני אשר מותקנת במקרים אשר אינם מאפשרים החדרתה של הכספת אל תוך הקיר. הכספת הזו מותקנת על הקיר ובולטת אל העין אך ההתקנה שלה מתבצעת בצורה מאסיבית ועקירתה בשלמותה מהקיר כמעט ובלתי אפשרית.

איך אנחנו מגנים על הציוד שלנו?

לאחר שאיחסנו את הכספת וכעת היא מלאה היא מוגנת ושמורה מכל משמר. בעת שנרצה לגשת אל החפצים שלנו הרי שיש כמה סוגי נעילה לכספת. ראשית, ישנה את הנעילה המתבססת על נעילת מפתח. מדובר על דרך נוחה ומקובלת אשר אנשים רבים בוחרים בה שכן כך הנגישות קלה ומאפשרת שימוש ידידותי ומהיר. החיסרון הוא שיש לשמור על המפתח במקום שרק אתם יודעים על קיומו ולעתים אנשים מאבדים אותו וכך על מנת לגשת אל תכולת הכספת יש צורך בפורץ. השיטה השנייה היא הקוד הדיגיטלי. באמעות קוד כזה אשר מורכב מעד כ-10 ספרות, אתם מגנים על הרכוש שלכם. היתרון הבולט הוא שלא ניתן לאבד את הקוד ושיש לכם אפשרות להחליף סיסמא פעם בתקופה מסוימת וכך לאבטח את הכספת עוד יותר.