התקנת כספותהתקנת כספות צריכה להיעשות על ידי מקצוענים

אנו ב"אייל מנעולים" מעניקים מגוון רחב של שירותים בתחום הכספות והמנעולנות חשוב מאוד שבעל המקצוע שבחרת עבור התקנת כספות הוא מקצוען ובעל ידע נרחב ושולט בשלל סוגי הכספות שקיימות בשוק.

התקנת כספות היא לא עניין של מה בכך, ישנם כמה סוגי צרכים בנושא לדוגמא: איחסון ושמירת כלי נשק, אחסנת רכוש יקר ערך, שמירה והגנה על מסמכים חשובים ועוד מגוון דוגמאות.התקנת כספת דורשת מיומנות ומקצועיות רבה מכיוון שצריך הרבה דיוק וחשיבה יצירתית על מנת לאבטח ולהתקין את הכספת שבחרת!

התקנת כספת אצלכם בבית או במשרד על ידי מתקין כספות מ"אייל מנעולים" הוא מורשה משטרת ישראל. לתיאום והזמנות התקנת כספת נשמח לייעץ ולהכווין עשרים וארבע שעות חייגו ללא הפסקה 050-9993492 ותהנו משירות מתקדם ומקצועי מהחברה המובילה בתחום התקנת כספות.

כמה זמן ישנן כספות?

כספותכספות כבר התחילו למעשה להיבנות בתקופת הקדמונית של הביזאנטיים כבר אז היה שימוש רב לאיחסון דברים יקרי ערך בתוך כספות .אך הכספות שהיו אז באותה תקופה ממש לא דומות לכספות המשוכללות שישנן היום בשוק ונמכרות בעולם. כספות בתקופה העתיקה היו מיוצרות בחול ומים ועוד כל מיני מרכיבים שהיו מוסיפים לעיסה שבעצם היתה יוצרת בוץ חזק כמעט כמו בטון ושם בפנים היו מאכסנים בתוך הכספות דברים יקרי ערך כגון תבליטים,תכשיטים וכל מי דברים חשובים ששמית בתוך כספות.

כספות חדשניות לכל בית או משרד

רוב הכספות שמייצרים היום מתאימות לכמה צרכים אם לאחסון של דברים יקרי ערך כמו כסף ותכשיטים אלו כספות ביתיות שניתן להתקין בכל בית ובכל חדר שלמעשה הכספות הללו ממוגנות בעובי של הדופן בין 4 מילימטרים ועד 10 מילימטרים שזה כבר מוגזם. הכספות הביתיות יכולות לבוא היום גם עם מפתח וגם עם קוד באמצעות חוגה או על צג דיגיטלי. סוג נוסף של כספות הוא כספות למשרד שהן יותר גדולות ומסוגלות להכיל הרבה יותר מסמכים כסף או כל דבר אחר. כל כספות על פי הצרכים של הזקוק לה. ישנו עוד סוג של כספות שנקרא כדפות כבדות אשר משתמשים באירגונים כגון בנקים, רשויות הדואר ,חברות הביטוח למינהן וחברות אשר צריכות כספות גדולות וכבדות לאחסן הרבה דברים והגודל פה קובע וגם חשוב מאוד שיהיו ממוגנות בצורה כזאת שלא ניתן יהיה לפרוץ או להרים את הכספות הללו.

שירות כספות לכל דורש

בחברת אייל מנעולים מנעולנים עם הכשרה ונסיון בטיפול בתקלות מכל הסוגים בתחום הכספות. כמו כן מנעולן יספק לכם את השרותים המקצועיים הבאים: פריצת כספות, התקנת כספות אלקטרוניות או מכאניות, התקנת כספות לרצפה או כספות לקיר, החלפת מנגנון נעילה לכספת, החלפת הקוד בכספת ועוד. אם אתה צריך מנעולן שיטפל בכספת שלך, חברת אייל מנעולים תשמח לבוא לעזרתך.

פריצת כספות – כיצד זה נעשה?

פריצת כספת היא פתיחת כספת ללא שימוש בקומבינציה או במפתח. בחלק זה של המאמר נסקור את השיטות הנפוצות ביותר, בהן פורצי כספות נוקטים על מנת לפרוץ כספת.

מניפולציה על המנעול

בתהליך של מניפולציה, פורץ הכספת מנסה לפתוח את הכספת בלי לגרום לה לנזק על ידי נסיון לפענח את הקומבינציה של הכספת כמו ביצוע מניפולציה על מנעול המפתח, אם ישנו. שיטה מאוד ידועה היא נסיון לשמוע או להרגיש את הפעולה הפנימית של מנגנון הנעילה כדי להבין מתי הגענו אל המספר הנכון. כיום כספות רבות מנסות להלחם בשיטה הזאת על ידי שימוש בתרכובות מתכת קלות במיוחד, אשר מקשות מאוד על השימוש בשיטות הללו. דרך נוספת להקשות היא שימוש בגלגלי שיניים מדומים, אשר יוצרים קליקים במקומות הלא נכונים על מנת להקשות על פורצי כספות הפועלים בשיטה זו. השיטה הזאת היא השיטה המועדפת על פורצי כספות, אך היא עלולה לגזול זמן יקר, ודורשת רמת נסיון ומיומנות, אשר הופכת פורץ כספות השולט בה, ליקר ערך מאוד.