מתקין מנעוליםהתקנות מנעולים הטובים ביותר!

אנו בחברת "אייל מנעולים" מבצעים את כל סוגי התקנות מנעולים.

תמצאו אצלנו מתקין מנעולים לכל סוגי המנעולים הנפוצים הקיימים בשוק: התקנת מנעולי כספת, התקנת מנעול עליון, התקנת מנעול ג'ואל, התקנת מנעול חשמלי, התקנת מנעול טביעת אצבע, התקנות מנעולי תליה(מבצעים התקנות מנעולים בריתוך) למחסנים ומשרדים ולכל המגזרים אנו מבצעים גם פריצת כל סוגי המנעולים.

עבור התקנות מנעולים צרו קשר ותקבלו עוד היום את ההצעה הזולה וללא התחייבות! התקנות מנעולים 24 שעות. בפריסה ארצית.

שרות התקנת מנעולים על ידי מנעולנים מוסמכים של חברת אייל מנעולים

אחד הדברים החשובים, אשר יש לוודא, כי קיימים בבית חדש או משומש הוא, כי המנעולים מותקנים כמו, שצריך, ושהם באיכות טובה. מה הטעם בלהשקיע בעצוב הבית החדש, בציורים, רהיטים ומוצרי חשמל חדישים, אם הבית אינו מוגן על ידימנעולים איכותיים, אשר הותקנו בידי מנעולנים מנוסים ומקצועיים.

חברת אייל מנעולים מעסיקה מנעולנים מוסמכים בלבד בפריסה ארצית, אשר יוכלו להתקין כל מנעול בשוק, ולא יילכו, עד אשר יוודאו,כי המנעול המותקן, ננעל ונפתח כשורה ומספר פעמים, כדי שלא יווצר חלילה מצב,בו אתה נתקע בתוך הבית או מחוצה לו, מפני שהצילינדר לא הותקן כמו שצריך. התקנת מנעול חדש עלולה להראות עבור רבים כמשימה פשוטה, אשר אינה דורשת מיומנות גדולה במיוחד, אך ההשלכות של התקנה חובבנית הן קשות ביותר.

שרותי התקנת מנעולנות נוספים

מעבר להתקנת מנעולים, המנעולנים של חברת אייל מנעולים יכולים לספק לך מגוון רחב של שרותי מנעולנות כמו: פריצת מנעולים, החלפת צילינדר, מפתח לרכב, שכפול מפתחות לרכב, פריצת כספת, התקנת כספת, התקנת דלתות, תיקון דלת, פריצת רכב ועוד. חייג עוד היום לחברת אייל מנעולים ואנו נשמח לענות לך על כל שאלה ולסייע לך בכל בעייה בתחום.

מתקין מנעולים מקצועי

שירות של מתקין מנעולים הינו שירות נפוץ מאוד מכיוון שבכל בית משרד או בחנויות ישנם כמה וכמה מנעולים קורה לפעמים שאחד המנעולים מתקלקל וצריך להחליפו אז צריכים להשתמש בשירות של מתקין מנעולים אשר יבוא לעזרתנו ויכול להמליץ לנו על איזה מנעול מומלץ בשביל הצרכים שלנו.

מתקין מנעולים מוסמך יכול לעזור לנו לדוגמא אחרי פריצה או חדירה לבית וימליץ לנו להתקין מנעול שיתן לנו יוצר ביטחון והגנה כמו מנעול כספת. במידה ונרצה להתקין בביתנו מנעול כספת או כל מנעול אחר לא כדאי לעשות זאת לבד בכדי למנוע כל סוג של נזקים מיותרים ניעזר בשירות של מתקין מנעולים כי הוא הרי מקצוען ובעל ניסיון רב בתחום כך שנוכל לסמוך עליו שיבצע את עבודתו בנאמנות ומקצועיות.

בכדי להיות מתקין מנעולים צריך לעבור הסמכה מיוחדת על מנת שיוכל להיות מתקין מנעולים רשמי חייב להכיר על בוריים את כל סוגי המנעולים. מתקין מנעולים מקבל את מלוא האחריות על מיגון הבית ולכן אנחנו חייבים לבחור מתקין מנעולים בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל בכדי שנוכל לעשות את מרב הביטחונות ולישון בשקט.

למידע נוסף:

מתקין מנעולים ברמת גן