החלפת מנעוליםהחלפת מנעולים – השירות שלנו

החיים מזמנים לנו לעתים חוויות לא כל כך נעימות. החוויות בהן אנחנו מחפשים בספר הטלפונים שירות של החלפת מנעולים 24 שעות ביממה הן בהחלט אלו שעונות על ההגדרה הזו של חוויות לא נעימות בלשון המעטה. אז קודם אנחנו מקווים בשבילכם שאתם לא מחפשים החלפת מנעול או החלפת צילינדר 24 שעות כיוון שכעת זה אמצע הלילה והגעתם לדירה שלכם כדי לגלות שפרצו אותה. אנחנו מקווים שאתם מחליפים מנעול מסיבות נעימות יותר, כמו למשל מעבר לדירה חדשה.

החלפת מנעולים 24 שעות

באופן עקרוני כמעט כל שירות של החלפת מנעולים באשר הוא פועל מסביב לשעון. עם זאת ישנם מצבים שבהם ניתן להזמין מחליף מנעולים 24 שעות, דווקא בשעות הצהריים. המקרה הראשון בו רצוי לבצע החלפת מנעול הוא כשהמנעול שלכם מקולקל. במקרה כזה אכן נדרשים שירותים של החלפת מנעולים 24 שעות ביממה על ידי טכנאי מנעולים כיוון שאתם לא יודעים אף פעם באיזו שעה תגלו את הקלקול. אחד הדברים שבאמת יכולים להרוס יום הוא להגיע הביתה אחרי בילוי נעים באמצע הלילה ולגלות שהמפתח שלכם פשוט לא מסובב את המנעול או שמצד שני הוא מסובב אותו על צירו והדלת לא נפתחת. כשננעלים מחוץ לבית יש רק פתרון אחד – להתקשר לשירות של החלפת מנעולים 24 שעות ביממה. עם זאת, לא תמיד צריך להחליף את המנעול. לפעמים ניתן גם להוסיף מנעול. ומיד נסביר במה מדובר.

החלפת מנעוליםלהחליף או להוסיף?

במידה והמצב בשטח מאפשר לכם את זה, אין שום סיבה שלא תדאגו במקום להחלפת המנעול להוספה של אחד. ומדוע שתשאירו מנגנון נעילה אחד שלא מבצע את עבודתו? כיוון שכל פורץ מעדיף תמיד את הדרך הקלה ביותר להיכנס לבתים. אי לכך, כאשר הוא יראה שעל הדלת שלכם מותקנים שני מנעולים, הוא יעדיף להמשיך הלאה לדלת הבאה. הוא מן הסתם לא יעצור ויבדוק את תקינות המנגנון. אי לכך, לפעמים עדיף להוסיף מנעול כאלמנט הרתעה פסיכולוגי מאשר להחליף.

בכל מקרה כאשר מחליפים את המנעול הקיים, ההמלצה היא לשדרג אותו באחד מתקדם יותר ולעולם לא לחסוך על הביטחון שלכם.

החלפת מנעול פלדלת – כיצד כדאי?

החברה המובילה להחלפת מנעול פלדלת "אייל מנעולים" שירות ללא תחרות!

לא פעם קורה שאנו זקוקים ל- החלפת מנעול פלדלת.

רוב המקרים שאנו צריכים החלפת מנעול פלדלת הם בעיקר לאחר שקרתה אצלנו בבית פריצה או אפילו במצב שאבדו לנו המפתחות מומלץ ביותר על החלפת מנעול פלדלת בעיקר כי אם אבדו המפתחות אז קיים סיכוי סביר שמי שמצא אותם יכול לעקוב אחרינו ואז לדעת היכן אנו מתגוררים ובקלות לבצע התפרצות לביתנו ואנו עלולים לאבד את כל רכושנו.

החלפת מנעול לדלתגם במצב שהמפתח איננו נכנס חלק למנעול רצוי מאוד לבצע החלפת מנעול פלדלת כי לא יהיה נעים להישאר מחוץ לדלת ולהזמין פורץ מנעולים שיגיע לחלץ אותנו בשעת לילה מאוחרת בגלל שלא ביצענו החלפת מנעול פלדלת כאשר המנעול עדיין היה תקין וכשיר.

מומלץ ורצוי מאוד לבצע החלפת מנעול פלדלת גם כאשר עוברים דירה אפילו בשכירות מכיוון שלעולם לא נוכל באמת לדעת ולהיות בטוחים שרק לנו ישנו המפתח והוא לא מסתובב אצל מתווכים או קבלני שיפוצים ואפילו פועלים שעבדו בתוך הדירה.

החלפת מנעולים צריכה להתבצע רק על ידי מנעולן מומחה על מנת שיידע לבצע את המוטל עליו במקצועיות ויסודיות כפי שנדרש ממנו.

החלפת מנעול רב בריח – כיצד זה נעשה?

בזמנים המודרניים של היום יש בכל בית בישראל כמעט דלת ומנעול רב בריח רוב המנעולים האלו הותקנו מלפני עשרות שנים ומומלץ מאוד לבצע החלפת מנעול רב בריח אחרי כל כך הרבה שנים כדי לא להגיע לסיטואציה שאנחנו חוזרים הביתה ומכניסים את המפתח למנעול ואיזה באסה המפתח נשבר, פה נקרא למנעולן מורשה שיבצע החלפת מנעול רב בריח כמו שהיה לנו בכדי שיעשה זאת צריך לפרוץ קודם את הדלת ורק אז החלפת מנעול רב בריח.

רב בריחרוב המנעולנים כיום ממליצים על החלפת מנעול רב בריח לחדיש יותר כי יצאו דגמים מוגנים בהרבה יותר ממה שהיו לפני עשרות שנים. החלפת מנעול רב בריח מומולצת ביותר גם כאשר עוברים דירה או בשעת קניית דירה מומלץ מאוד על החלפת מנעול רב בריח כי אנחנו בעצם לא יודעים אצל מי הסתובבו המפתחות הקיימים ולכן נעשה החלפת מנעול רב בריח בשביל הבטחון והשקט הנפשי לאחר החלפת מנעול רב בריח נוכל לישון בשקט ולא לדאוג כי המנעול שומר עלינו!

החלפת מנעול רב בריח רק על ידי איש מקצוע!

בכדי שנוכל להיות מוגנים באמת ולישון ללא דאגות מומלץ תמיד להזמין איש שירות מקצועי לבצע החלפת מנעול רב בריח וזאת אומרת מנעולן מוסמך ומקצועי בכדי שלא נצטרך לדאוג בנושא של ביטחון והגנה על ביתנו היקר לנו מכל ובפרט שמנעולן מקצועי שמבצע החלפת מנעול רב בריח יתקין לנו אותו כמו שצריך ונימנע מלהיתקל במנעול מקולקל או לא תקין ושבור זאת בדיוק הסיבה שאנו נצטרך להזמין שרות למנעולים ולבקש החלפת מנעול רב בריח ע"י איש מקצוע ואמין, אשר יציג לנו את תעודות ההסמכה ותעודת היושר נוכל לדעת שמי שמבצע את החלפת מנעול רב בריח בביתנו או במשרד הוא אמין ישר ומקצועי.

למידע נוסף בתחומים:

החלפת מנעול לרכב

 

אזורי הפעילות שלנו עבור החלפת מנעולים:

החלפת מנעולים באור יהודה

החלפת מנעולים באזור

החלפת מנעולים בבני ברק

החלפת מנעולים בבת ים

החלפת מנעולים בחולון

החלפת מנעולים בגבעת שמואל

החלפת מנעולים בגבעתיים

החלפת מנעולים בהרצליה

החלפת מנעולים ביהוד

החלפת מנעולים ביפו

החלפת מנעולים בכפר סבא

החלפת מנעולים במרכז

החלפת מנעולים בנס ציונה

החלפת מנעולים בסביון

החלפת מנעולים בראשון לציון

החלפת מנעולים ברחובות

החלפת מנעולים ברמת אביב

החלפת מנעולים ברמת גן

החלפת מנעולים ברמת השרון

החלפת מנעולים ברעננה

החלפת מנעולים בהוד השרון

החלפת מנעולים בשוהם

החלפת מנעולים בתל אביב