החלפת מנעולים היא פעולה מורכבת שמתבצעת אך ורק על ידי מנעולן מוסמך. מנעולן מוסמך, שעבר קורס הכשרה מקצועי ידע להחליף מנעול ביעילות ובצורה איכותית. חשוב מאוד לדעת כי אסור לעסוק כמנעולן ללא אישור משטרתי, ולכן כלקוחות עלינו להיות אחראים ולוודא כי המנעולן שהזמנו מחזיק בתעודת היתר מטעם משטרת ישראל.

"אייל מנעולים" היא חברה מקצועית שעוסקת בהחלפת מנעולים בתל אביב כבר שנים רבות. אנו מחזיקים בצוות איכותי ומקצועי של מנעולנים שעומד לרשותכם 24/7. אנו מתמחים בהחלפת מגוון סוגי מנעולים, לדלתות, לכספות ולרכבים. צוות המנעולנים שלנו הוכשר בקורסים מקצועיים מתקדמים וכן מחזיק בהיתר משטרתי לעסוק בתחום באופן חוקי.

מתי צריך להחליף מנעולים לבית או לרכב?

החלפת מנעולים לבית או לרכב צריכה להתבצע ממספר סיבות. ראשית, כאשר הצילינדר תקול ודלת הבית/ הרכב תקועה, יש להזמין מנעולן. לעיתים בלתי אפשרי "להציל" את המנעול ובמהלך הפריצה הוא עתיד להינזק, במקרה כזה אין מנוס מאשר להחליף מנעול.

בנוסף, כאשר איבדנו מפתחות לרכב או לבית נמליץ בחום להחליף מנעולים, שכן אנו מצויים בסכנה בטיחותית שמא מישהו גנב או מצא את המפתחות שלנו ועשוי לפגוע ברכוש שלנו. באותה מידה נמליץ להחליף את המנעולים לאחר פריצה, שכן קיים סיכוי סביר שהפורצים עוד מחזיקים במפתחות ועשויים להכות שנית.

הסיבה האחרונה לבצע החלפת מנעולים בתל אביב היא כאשר אנו מרגישים שהמנעול והצילינדר אינם פועלים כשורה, כלומר נתקעים בעת סיבוב המפתח או שהפתיחה והנעילה אינן חלקות ופשוטות כפי שהיו בעבר. אלו הם סימנים מקדימים לכך שהמנעול כבר בלוי ועשוי להיתקע כל רגע. כדי לחסוך מכם את עוגמת הנפש נמליץ להחליף מנעולים לפני שתמצאו עצמכם נעולים מחוץ לביתכם.

הצוות של "אייל מנעולים" ישמח להחליף עבורכם את המנעולים לבית או לרכב, התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.