מנעולן- נקרא גם פורץ מנעולים, הוא בעל מקצוע שתפקידו לחלץאותנו בעת צרה. הרי כולנו חווינו בשלב כזה או אחר בחיינו סיטואציה בה נתקענו מחוץ לדלת הבית, איבדנו את המפתחות לרכב או אפילו סתם ביום בהיר אחד נהרס לנו המנעוללאחר שימוש של שנים רבות.

מנעולנים עוסקים בהחלפת מנעולים או בפריצה למנעולים מסוגים ודגמים שונים. מנעולן מקצועי,שהוסמך בבית ספר מוכר, יעבור בדיקה מקיפה על ידי משטרת ישראל. במידה וימצא שהוא אדם ישר והגון (ללא תיקים במשטרה כמובן) הוא יקבל היתר מטעם משטרת ישראל לעסוקבפריצות באופן חוקי.חשוב לדעת!פורץ רכבים או מנעולים שאינו בעל היתר לעסוק בתחום למעשה עובר על החוק, וזו אינדיקציה גם לגבי אמינותו ואיכות העבודה שלו.

האם יש הבדל בין פורצי מנעולים רגילים לבין פורץ רכבים?

כמובן! פריצת מנעול לדלת היא שונה בתכלית מאשר פריצה למערכותהנעילה של הרכב. למרות שגם מנעולי דלתות עשויים להיות מורכבים ומתקדמים, בדרך כללמערכות האבטחה האלקטרוניוות של הרכב יהיו מורכבות יותר ולכן נצטרך להזמין פורץשמתמחה בתחום הרכבים.

למזלכם, אייל מנעולים מחזיק בצוות איכותי ומקצועי של פורציםבקריית אונו, המתמחים בפריצת בפריצתמנעולים רגילים וגם בפריצת מערכות נעילה של רכבים. פריצת או החלפת מנעולים בקריית אונו עושיםרק אצל אייל מנעולים!

איך בוחרים פורץ מנעולים או רכבים בקריית אונו?

בחירתבעל מקצוע שיפרוץ או יחליףלכם מנעולים היא אינה דבר של מה בכך. יש לשקול בכובד ראש מספר קריטריונים טרםהזמנת פורץ. חיברנו עבורכם מספר דרכים לוודא האם המנעולן שאתם רוצים להזמין ראויואמין.

1. היתר עבודה- בגדר חובה! הקפידו לבקש לראות את ההיתר מטעםמשטרת ישראל, כך תדעו שהמנעולן אמין.

2. הסמכה- נסו לברר היכן הוסמך המנעולן, בית ספר מקצועי ומוכר יעיד על איכות עבודתו של הפורץ.

3. המלצות- ניתן לחפש המלצות באינטרנט או ממכרים שנעזרו בעבר בשירותיו של המנעולן. המלצות הן הדרך הטובה ביותר לוודא כי המנעולן שבחרתם ראוי לביצוע העבודה.

4. מחיר- ערכו השוואת מחירים מהירה באינטרנט, חפשו מהו הטווח ההגיוני לשלם עבור התקלה שלכם וודאו שהמנעולן לא גובה מכם מחיר מופקע.

אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בקריית אונו, הגעתם למקום הנכון!

אייל מנעולים, חברה בעלת צוות מנעולנים מוסמך ומקצועי, עוסקיםבהחלפת מנעולים בקריית אונו והסביבה. אנומתמחיםבפריצת מנעולים מכל הסוגים, בד בבד מנעולי רכבים ומערכות אבטחה לרכב. אייל מנעולים מתחייבים לעבודה מקצועית, איכותית, אמינה ויעילה. קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי השירות אדיב והמלאכה מתבצעת במהרה.